Shakeup Cosmetics - Eye Eye Captain Under Eye Concealer Dark - 15 ml

Levertijd:
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, zelfde dag verzonden
Dark
  • Concealer
  • Voor mannen
  • SPF25
25,00
Snelle levering
In shopping basket Favorieten
  • Gratis verzending vanaf €25,-
  • Ma-vr voor 16:00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
  • Gratis samples & cadeautjes
  • Gratis persoonlijk advies
  • Unieke beautymerken

Beschrijving

Shakeup Cosmetics - Eye Eye Captain Under Eye Concealer Dark - 15 ml

Ontdek de kracht van de Shakeup Cosmetics Eye Eye Captain Under Eye Concealer, speciaal ontworpen om donkere kringen en wallen rond de ogen effectief te verminderen. Deze concealer is verrijkt met een uniek fyto-complex van muisdoorn, calendula, paardenkastanje, zoethout en boekweit, wat de microcirculatie van de huid stimuleert en kalmeert. Hierdoor verbetert de huidstructuur en worden donkere kringen en wallen zichtbaar verminderd. Met vitamine E als antioxidant en hyaluronzuur voor langdurige hydratatie, biedt deze concealer een complete verzorging voor de huid rondom de ogen.

Kenmerken

  • Vermindert effectief donkere kringen en wallen
  • Bevat een fyto-complex voor verbeterde microcirculatie
  • Verrijkt met vitamine E en hyaluronzuur
  • Soft focus-technologie voor een egale teint
  • Rollerball-applicator voor verkoeling en massage
  • Bevat SPF25 voor bescherming tegen de zon
  • Verkrijgbaar in vier tinten: LIGHT, MEDIUM, BRONZE, DARK
  • Speciaal ontwikkeld voor mannen
  • Veganistisch en dierproefvrij
  • Gemaakt in Groot-Brittannië

Bij COSMANIA geloven we in de kracht van niche beautyproducten die écht werken. Daarom testen we alle merken persoonlijk voordat ze online komen. Shakeup Cosmetics is zo'n merk dat ons team heeft overtuigd met hun innovatieve en effectieve formules, speciaal afgestemd op de behoeften van mannen. Ervaar zelf de voordelen van deze unieke concealer en geniet van een frisse, jeugdige uitstraling.

Gebruiksadvies

Rol de metalen bal voorzichtig op de rug van de hand totdat het product begint te doseren, rol het dan op de huid onder de ogen, Vermijd in de tube te knijpen, laat het product gewoon soepel en gelijkmatig over de huid rollen. Dep het product voorzichtig met je vinger totdat het op natuurlijke wijze met je eigen huidskleur versmelt. Herhaal voor meer dekking. De Shakeup Cosmetics Eye Eye Captain Under Eye Concealer is makkelijk met water te verwijderen en een reiniging naar keuze.

Werkstoffen

aqua, polysilicone-11, dimethicone, propanediol, hydrogenated vegetable oil, ethylhexyl methoxycinnamate, isononyl isononanoate, glycerin, methylene bisbenzotriazolyl tetramethylbutylphenol (nano), potassium cetyl phosphate, butylene glycol, octocrylene, cetearyl alcohol, caprylic/capric triglyceride, glyceryl stearate, bisabolol, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, nylon-12, phenoxyethanol, peg-100 stearate, tocopheryl acetate, sodium acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, octyldodecyl pca, decyl glucoside, menthyl pca, caprylyl glycol, isohexadecane, sodium myristoyl glutamate, disodium edta, panthenol, chlorphenesin, xanthan gum, laureth-12, polysorbate 80, escin, barium sulfate, polygonum fagopyrum seed extract, sodium carbonate, aluminum hydroxide, ruscus aculeatus root extract, stearoyl glutamic acid, polyglyceryl-3 diisostearate, ammonium glycyrrhizate, potassium sorbate, caprylic/capric glycerides, propylene glycol, centella asiatica extract, biosaccharide gum-4, ethylhexylglycerin, citric acid, sodium hyaluronate, hydrolyzed yeast protein, isopropyl myristate, calendula officinalis flower extract, sodium citrate, eucalyptus globulus leaf oil, bht, mentha piperita oil, sodium hydroxide, stearalkonium hectorite, trihydroxystearin, isopropyl titanium triisostearate, triethoxysilylethyl polydimethylsiloxyethyl dimethicone, propylene carbonate [+/- ci 77492, ci 77891, ci 77491, ci 77499, ci 19140].

Note:

We doen ons best om de ingrediëntenlijst (INCI) op deze website actueel te houden. Controleer voor de meest nauwkeurige informatie altijd de verpakking van het product.

Over het merk

Een toenemend aantal mannen wil er verzorgd uitzien en krijgt daar ook meer zelfvertrouwen door. Al wordt soms beweerd van niet, er is wel degelijk verschil tussen een mannenhuid en een vrouwenhuid. De mannenhuid is tot wel 25% dikker en produceert meer talg en als gevolg hiervan heeft de mannenhuid vaker last van grotere poriën en huidoneffenheden. Ook het vele scheren kan de huid doen irriteren en kwetsbaarder maken voor roodheid.

Shakeup is opgericht door tweelingbroers Shane Carnell-Xu en Jake Xu, die al sinds hun tienerjaren last hadden van rosacea. Na jarenlang te hebben gezocht naar de perfecte cosmetica producten, die speciaal voor mannen zijn ontwikkeld, begonnen ze in 2018 uit onvrede met wat er op de markt was hun eigen merk. Shakeup is oplossingsgerichte huidverzorging en gekleurde cosmetica in één en komt tegemoet aan alle wensen die mannen tegenwoordig maar op gebied van huidverzorging en gekleurde cosmetica kunnen hebben. Met trots in de UK geformuleerd en geproduceerd zijn alle producten vegan en altijd dierproefvrij. Shakeup zijn hybride producten met unieke formules die niet alleen effectief en probleemoplossend zijn maar door de praktische unieke verpakkingen ook heel handig in gebruik.