The Organic Pharmacy - Antioxidant Face Gel & Antioxidant Face Serum Duo - 2 x 35 ml

The Organic Pharmacy
Levertijd:
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, zelfde dag verzonden
160,00 140,00
Snelle levering
  • Gratis verzending vanaf €25,-
  • Ma-vr voor 16:00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
  • Gratis samples & cadeautjes
  • Gratis persoonlijk advies
  • Unieke beautymerken

Beschrijving

Het Antioxidant Face Duo van The Organic Pharmacy is het perfecte duo voor een stralende, gezonde huid. Deze set bevat een luchtige, revitaliserende gel boordevol antioxidanten, vitamines en kruidenextracten, en een voedend serum op oliebasis met krachtige, huidvriendelijke ingrediënten die zorgen voor een natuurlijke, gezonde glow.

Dit dynamische duo stimuleert de aanmaak van collageen voor een verstevigend effect, minimaliseert vergrote poriën en herstelt zonschade, inclusief fijne lijntjes en rimpels. Belangrijke ingrediënten zoals vitamine C, grapefruit en sinaasappel bieden krachtige antioxiderende voordelen, beschermen de huid tegen omgevingsinvloeden en bevorderen een egale teint. Ginseng, rozenbottel en wortel, rijk aan voedingsstoffen, werken samen om de huid te voeden en de natuurlijke uitstraling te verbeteren.

Gebruiksadvies

Breng 's morgens en' s avonds 1-2 pompjes aan op gezicht, hals en decolleté na reiniging en het gebruik van een toner of een mist. Voor het beste resultaat aanbrengen de Antioxidant Face Gel aanbrengen na het Antioxidant Face Serum. Pas de hoeveelheden aan op basis van de behoeften van de huid.

Werkstoffen

Antioxidant Face Gel
**Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua (Water), ***Alcohol, **Glycerin, Xanthan Gum, Sclerotium Gum, Lecithin, Pullulan, **Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil Expressed, **Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Oil, **Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Calcium Ascorbate Dihydrate, Silica, **Avena Sativa (Oat) Leaf/Stem Extract, **Hypericum Perforatum Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol, **Centella Asiatica Flower/Leaf/Stem Extract, *Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, **Panax Ginseng Root Extract, **Viola Tricolor Extract, Dimethyl Sulfone, Dimethylaminoethanol Tartrate, Thioctic Acid, **Calendula Officinalis Flower Extract, **Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Lactic Acid, t-Butyl Alcohol, Denatonium Benzoate, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol.

Antioxidant Face Serum
**Rosa Canina Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, **Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil Expressed, **Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, **Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, **Daucus Carota Sativa Root Extract, Dimethylaminoethanol Tartrate, Dimethyl Sulfone, Thioctic Acid, Tocopherol, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool.

Antioxidant and anti-pollution claims based on in vitro testing.
*ISO Standard 16128

Note:

We doen ons best om de ingrediëntenlijst (INCI) op deze website actueel te houden. Controleer voor de meest nauwkeurige informatie altijd de verpakking van het product.

Over het merk

Op zoek naar biologische huidverzorgingsproducten, die echt werken en helemaal vrij zijn van toxines? Dan is de Organic Pharmacy jouw nieuwe go to beauty brand. De Organic Pharmacy is in 2002 opgericht door apotheker en homeopaat Margo Marrone. Haar manier van denken over schoonheid was toentertijd revolutionair want ze gebruikte voor haar producten zo veel mogelijk biologische natuurlijke “eetbare” ingrediënten vrij van gifstoffen, die helpen de huid gezond te houden. Zo ontstond de eerste biologische apotheek The Organic Pharmacy met resultaatgerichte producten waarvan klinisch bewezen is dat ze werken. De producten zijn gemaakt volgens de leer van de homeopathische geneeskunde om huidproblemen effectief te behandelen.

Een van de bestverkochte producten is de Carrot Butter Cleanser een heerlijke romige cleanser, die calendula-extract, sint-janskruid, kamille en essentiële oliën van lavendel bevat en die heerlijk ruikt. Nog zo’n best seller is de Double Rose Ultra Face Cream een moisturiser die aloë vera en rozengeranium bevat en de huid vol en goed gehydrateerd maakt.

Hoewel de ingrediënten misschien eenvoudig lijken, zijn de effecten die ze op de huid hebben behoorlijk opmerkelijk. Veel van de Organic Pharmacy producten zijn vegan en geen enkel product is ooit op dieren getest. Met behulp van ultramoderne technieken in het laboratorium en fabriek in Londen, wordt optimaal gebruik gemaakt van elk ingrediënt, waarbij we de krachtigste en krachtigste uit elke plant halen om bekroonde formuleringen te creëren. Niet voor niets heeft the Organic Pharmacy al jarenlang een internationale trouwe schare aan fans onder A-listers en celebrities zoals Gwyneth Paltrow, Madonna, Katy Perry en Taylor Swift just to name a few.