Uoga Uoga - Concealer Special Agent 003 - 4 gr

Uoga Uoga
Levertijd:
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, zelfde dag verzonden
Special Agent 003
  • Camoufleert oneffenheden
  • Opbouwbare dekking
  • Hydraterend & voedend
15,95
Snelle levering
In shopping basket Favorieten
  • Gratis verzending vanaf €25,-
  • Ma-vr voor 16:00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
  • Gratis samples & cadeautjes
  • Gratis persoonlijk advies
  • Unieke beautymerken

Beschrijving

De Uoga Uoga Concealer Special Agent Stick helpt oneffenheden te camoufleren zoals donkere kringen, puistjes en roodheid. De dekking is gemakkelijk op te bouwen en heeft een satijnzachte finish voor een natuurlijk resultaat. Dankzij de toevoeging van jojoba-olie en avocado-olie, werkt de clean en biologische formule ook hydraterend en voedend. Amber helpt daarnaast tekenen van huidveroudering tegen te gaan.

Gebruiksadvies

Breng de Uoga Uoga Concealer direct aan op de huid en vervaag met vingers of een Uoga Uoga Brush naar keuze.

Werkstoffen

Simmondsia Chinensis (jojoba) Seed Oil*, Oryza Sativa (rice) Starch, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Ricinus Communis (castor) Seed Oil, Candellila Cera, Helianthus Annuus (sunflower) Seed Cera, Glyceryl Rosinate, Olea Europaea (olive) Oil Unsaponifiables, Octyldodecanol, Tocopherol (vitamin E), Helianthus Anuus (sunflower) Seed Oil, Rhus Verniciflua (lacquer tree) Peel Cera/Rhus Succedanea (wax tree) Fruit Cera, Shorea Robusta (sal tree) Resin, +/- Iron Oxides CI 77491, CI 77492, CI 77499. *From organic agriculture. 100% natural origin of total.

Note:

We doen ons best om de ingrediëntenlijst (INCI) op deze website actueel te houden. Controleer voor de meest nauwkeurige informatie altijd de verpakking van het product.

Over het merk

De oprichters van Uoga Uoga vinden dat kwalitatieve, natuurlijke cosmetica geen luxe moeten zijn. Het merk biedt dan ook een zeer breed en écht werkend assortiment tegen betaalbare prijzen, zodat de producten voor iedereen toegankelijk zijn. Naast dat er veel aandacht wordt besteed aan de effectiviteit van de producten, zijn ook het productieproces en de gebruikte ingrediënten erg belangrijk. Zo zijn de formules niet schadelijk voor mens en milieu.