JOIK - Scented Candle Raspberry Bon Bon in gift box - 150 gr

  • Verleidelijke geur
  • Chocolade zoetheid
  • Luxe cadeau
17,00
Snelle levering
  • Gratis verzending vanaf €25,-
  • Ma-vr voor 16:00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
  • Gratis samples & cadeautjes
  • Gratis persoonlijk advies
  • Unieke beautymerken

Beschrijving

JOIK Scented candle Raspberry Bon Bon in gift box - 150gr

Bereid je voor op een ultieme dosis zoetheid. Deze JOIK geurkaars is de perfecte traktatie voor je zintuigen. De geur is een onweerstaanbare mix van rijpe frambozen, romige vanille en een hint van luxe chocolade. Het creëert direct een warme, gezellige en verleidelijke sfeer in elke ruimte. Gemaakt met natuurlijke wax, verzekert deze kaars je van een lange, schone brandtijd. Geleverd in een elegante gift box, is dit een aankoop die je huis de luxe van een exclusieve patisserie geeft. Een absolute favoriet voor de liefhebber van zoete geuren.

Kenmerken

  • Verleidelijke geur van framboos, vanille en chocolade
  • Geleverd in elegante geschenkverpakking
  • Lange brandtijd (circa 30 uur)
  • Gemaakt met natuurlijke wax voor een schone verbranding
  • Compacte luxe: 150 gram
  • Creëert een warme, zoete sfeer
  • Perfect voor jezelf of als luxe geschenk

Trakteer jezelf op deze heerlijke, zoete luxe voor in huis.

Gebruiksadvies

Knip de lont altijd bij tot 5 mm voor een schone vlam. Laat de wax de eerste keer volledig smelten tot aan de rand. Brand de kaars niet langer dan 4 uur achter elkaar voor de beste geurverspreiding.

Werkstoffen

Rapeseed wax, perfume.
Warning!
Contains a-Hexylcinnamaldehyde. May produce an allergic reaction.

Over het merk

Estland, het land waar JOIK is opgericht en nog steeds alle inspiratie vandaan haalt. Het merk combineert de beste natuurlijke ingrediënten met moderne wetenschap, trendy designs en Scandinavische huidverzorgingstradities. Er worden nooit compromissen gesloten: het brede productassortiment staat geheel in het teken van duurzaamheid, eerlijkheid en effectiviteit. Daarnaast zet JOIK tradities voort maar is tegelijkertijd constant in ontwikkeling in lijn met de hedendaagse wereld. Wist je bijvoorbeeld al dat het merk als eerste van Estland geheel organic was?